Lista zakupów

edytuj produkt

zapisz

CODZIENNIE SUPEROFERTY! OSZCZĘDZASZ NAWET 37%!

Już od poniedziałku znajdziesz w naszych sklepach owoce i warzywa w promocyjnych cenach! Co dzień mamy dla Was nową promocję!

 

PRZYGOTOWALIŚMY DLA WAS SUPEROFERTY,

DZIĘKI KTÓRYM MOŻECIE ZAOSZCZĘDZIĆ NAWET DO 44 procent!

Pamiętajcie - nasza superoferta dotyczy owoców i warzyw w określonych dniach!

 

Sezon na wybrane warzywa i owoce często trwa bardzo krótko, w związku z czym należy takie okazje wykorzystywać w 100%. Po pierwsze – jest to gwarancja najlepszej możliwej ceny, a po drugie – doskonałego, świeżego smaku!

poniedziałek 19.04 - niedziela 25.04

Pomidor malinowy o lekko słodkim smaku, zamiast 17,99 zł kosztuje teraz w naszych sklepach tylko 8,99 zł/kg!
Możesz go usmażyć, upiec lub ugrillować. Smaczny i zdrowy bakłażan kosztuje tylko 9,99 zł/kg!
Podstawa wiosennych sałatek i kanapek – sałata masłowa do kupienia w Netto za jedyne 4,49 zł/szt.
Słodkie maliny z powodzeniem wykorzystasz do deserów, ciast, lodów lub owocowych koktajli. Tylko 6,99 zł
Oszczędzaj robiąc zakupy w sklepach Netto! Ogórek długi w bardzo atrakcyjnej cenie 2,49 zł/szt.
Jonagold, Idared, Gloster, a może Szampion? Wybierz swoją ulubioną odmianę jabłek i zapłać jedyne 3,49 zł/kg!
Gruszka to smaczne i soczyste źródło potasu oraz wielu innych minerałów. W Netto kupisz ją za 3,99 zł/kg.
Imbir to skarbnica dobroczynnych właściwości! Idealnie nadaje się do rozgrzewającej herbaty. Tylko 1,49 zł/100 g!
Uwielbiają go zarówno dzieci, jak i dorośli – soczysty, gaszący pragnienie arbuz w ekstra cenie 6,99 zł/kg.
Najlepiej smakują z piekarnika – bataty to świetna alternatywa dla tradycyjnych ziemniaków. Tylko 6,99 zł/kg!

SOBOtA 24.04 - niedziela 25.04

Awokado to doskonałe źródło ważnych dla naszej diety zdrowych tłuszczów. Kupisz je teraz za jedyne 4,99 zł/szt.!
W sam raz na niedzielny rosół – włoszczyzna dostępna w Netto w nowej, niższej aż o 41% cenie. Tylko 3,99 zł!

Czwartek 22.04 - niedziela 25.04

Pyszne i zdrowe źródło węglowodanów teraz w niższej aż o 44% cenie – banan tylko 2,79 zł/kg!
Leczo, placuszki cukiniowe, a może zupa krem? Cukinia zamiast 9,99 zł, kosztuje teraz tylko 3,99 zł/kg!

Przypominamy, że w związku z Ustawą o ograniczeniu handlu w niedzielę, dnia 25.04.2021 wszystkie sklepy NETTO będą otwarte. Serdecznie zapraszamy na zakupy!

 

Znajdź sklep

ZBIERAJ DODATKOWE SASZETKI, ZA ZAKUP TYCH PRODUKTÓW!
Gazetka NETTO