Gazetka Netto

Aktualna gazetka

 

Sprawdź w gazetce promocyjnej Netto,
jakie superokazje przygotowaliśmy dla Ciebie w cotygodniowej ofercie.

 

Zobacz gazetkę Netto

Hity miesiąca

Oferta obowiązuje do 1 do 31.07.2018

Szukasz ulubionej karmy dla swojego pupila? Wypróbuj karmę dla psa Basic line w ekonomicznym opakowaniu - 19,99 zł za 10 kg.
karma.png

 

Na co masz dziś ochotę - na fasolkę po bretońsku, pulpety w sosie pomidorowym, a może gołąbki? Wybierz jedno z dań Nasze Specjały i w mig przygotuj pyszny obiad - danie kosztuje tylko 3,49 zł za 700 g.
fasolka.png  

 

Masz ochotę na odrobinę ochłody? Lody Łaciate to idealny sposób na upalne dni! Przez cały lipiec znajdziecie je w cenie 7,99 zł za 1 l!
lody laciate.png

 

Pomidory Top mix są idealne do sałatek, dań i potraw. W lipcu znajdziesz je w Netto w cenie 5,99 zł za 400 g.
pomidor.png

 

Do śniadaniowych kanapek polecamy Delmę Extra w dwóch rodzajach - maślanym smaku i wiejskim masełku - od 1 lipca znajdziecie ją w cenie 2,69 zł za 450 g.
delma.png

  hity.jpg

Sok z jagód acai wzmacnia organizm, wspomaga pracę mięśni i zmniejsza zmęczenie - sok ekologiczny z Acai NaturAvena od 1 do 31 lipca znajdziecie w promocyjnej cenie 29,99 za 500 ml.
sok acaia.png

 

Sok z aceroli to doskonałe źródło witaminy A i C - najbardziej pożądane szczególnie u najmłodszych. Sok ekologiczny z Aceroli NatorAvena przez cały lipiec znajdziecie w cenie 19,99 zł. Sok z morwy białej zmniejsza przyswajanie cukru i skrobi, dlatego polecany jest w leczeniu cukrzycy. Sok ekologiczny z morwy białej NaturAvena od 1 do 31 lipca znajdziecie w cenie 19,99 zł za 500 ml.
sok acerola-morwa.png

 

Pożywny i zdrowy napój ryżowy z dodatkiem wapnia w dwóch smakach - kokosowym i migdałowym znajdziecie w cenie 7,99 zł za 1 l.

  napoj roslinny.png

Sklepy Netto

  Godziny otwarcia

   Użyj mojej pozycji
   Newsletter Netto
   Gazetka NETTO