KIM JESTEŚMY?

Wywodząca się z Danii sieć handlowa, która przez ponad 22 lat swojej obecności na polskim rynku wypracowała pozycję jednego z największych sprzedawców detalicznych w naszym kraju. Firma ma ponad 360 sklepów w Polsce i trzy magazyny dystrybucyjne, zatrudnia ponad 5 tys. osób. Ten stan posiadania daje duńskiemu detaliście trzecią pozycję na polskim rynku dyskontów. W związku z intensywnym rozwojem naszej sieci poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko:

HR Business Partner

Miejsce zamieszania: Opole, Wrocław – miejsce pracy na terenie woj. opolskiego, śląskiego i łódzkiego

Miejsce zamieszania: Poznań – miejsce pracy na terenie woj. Wielkopolskiego i lubuskiego

Jako HR Business Partner w Netto będziesz głównie odpowiedzialny za kompleksowe wsparcie w obszarze HR kierowników średniego i wyższego szczebla w danym regionie Polski. Twoim zadaniem będzie monitorowanie kluczowych dla realizacji strategii wskaźników HR, samodzielne prowadzenie projektów oraz inicjowanie i wspieranie zmian personalnych i organizacyjnych w firmie.

IDEALNY HR BUSINESS PARTNER POWINIEN POSIADAĆ:

  • Szeroką i gruntowną wiedzę z obszaru HR i prawa pracy,
  • Umiejętność zastosowania zarówno podejścia strategicznego jak i operacyjnego do postawionych wyznań,
  • Umiejętność radzenia sobie z dużą ilością różnorodnych spraw pracowniczych,
  • Doświadczenie w pracy w organizacji o złożonej i rozproszonej strukturze,
  • Umiejętność budowania relacji biznesowych z osobami w różnych obszarach organizacji,
  • Chęć rozwoju i szybkiego uczenia się,
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane: psychologia, socjologia, ZZL),
  • Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego,
  • Prawo jazdy kategorii B.

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • Ciekawe zadania dla osób poszukujących wyzwań,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji w międzynarodowej rozwijającej się firmie,
  • Samochód służbowy.

Czy chcesz do nas dołączyć?
Ciągłe poszerzanie kompetencji i zakresu odpowiedzialności naszych pracowników jest naszym priorytetem. Jeśli rozwój ma dla Ciebie znaczenie - sprawdź, jak może wyglądać Twoja ścieżka kariery i doskonalenie Twoich kompetencji.

Miejsce pracyMotaniec, 73-108 Motaniec
Etat
Data rozpoczęcia2018-03-16
Gazetka NETTO