KIM JESTEŚMY?

Wywodząca się z Danii sieć handlowa, która przez ponad 22 lat swojej obecności na polskim rynku wypracowała pozycję jednego z największych sprzedawców detalicznych w naszym kraju. Firma ma ponad 360 sklepów w Polsce i trzy magazyny dystrybucyjne, zatrudnia ponad 5 tys. osób. Ten stan posiadania daje duńskiemu detaliście trzecią pozycję na polskim rynku dyskontów. W związku z intensywnym rozwojem naszej sieci poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Executive Assistant

Miejsce pracy: Motaniec k/Kobylanki

GŁÓWNE ZADANIA:

  • Wspieranie organizacji w identyfikowaniu i rozwiązywaniu problemów biznesowych,
  • Współtworzenie z partnerami wewnętrznymi analiz mających na celu standaryzację i optymalizację procesów biznesowych,
  • Inicjowanie zmian w procesach wewnętrznych i współpraca w ich wprowadzaniu,
  • Prowadzenie samodzielnych projektów wspomagających operacyjną działalność firmy,
  • Bieżąca współpraca na poziomie międzynarodowym nad identyfikacją możliwości optymalizacji w różnych obszarach biznesu,
  • Monitorowanie, kontrola i raportowanie prac projektowych,
  • Organizacja i uczestnictwo w spotkaniach biznesowych,
  • Generowanie kreatywnych rozwiązań złożonych problemów.

OFERUJEMY:

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego oraz dużą samodzielność;
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • Atrakcyjny pakiet socjalny.

OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
  • Znajomość pakietu MS Office – Word, Excel, Power Point,
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami,
  • Praktyczna znajomość narzędzi Lean/Six Sigma oraz doświadczenie w konsultingu będzie dodatkowym atutem,
  • Wysokie umiejętności efektywnej organizacji czasu pracy oraz ustalania priorytetów,
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz wysoka kultura osobista,
  • Umiejętność łączenia myślenia analitycznego z kontekstem biznesowym,
  • Inicjatywa w działaniu i konsekwencja w dążeniu do celu,
  • Otwartość na zmiany, samodzielność i asertywność,
  • Prawo jazdy.

Czy chcesz do nas dołączyć?
Ciągłe poszerzanie kompetencji i zakresu odpowiedzialności naszych pracowników jest naszym priorytetem. Jeśli rozwój ma dla Ciebie znaczenie - sprawdź, jak może wyglądać Twoja ścieżka kariery i doskonalenie Twoich kompetencji.

Miejsce pracyMotaniec 30, 73-108 Kobylanka
Etat
Data rozpoczęcia2018-04-16
Gazetka NETTO