Lista zakupów

edytuj produkt

  Koordynator ds. Projektów Wyposażenia

  Miejsce pracy: Łódż i okolice

Twój zakres obowiązków:

  • Koordynacja instalacji kompleksowego wyposażenia sklepów podczas otwarć nowych  i remontowanych sklepów
  • Opracowaniem harmonogramów montażu
  • Przyjmowanie i monitorowanie zgłoszeń z jednostek rejonu dotyczących montażu wyposażenia
  • Monitorowanie procesu montażu i rozwiązywanie problemów i adresowaniem ich do odpowiednich komórek wewnątrz działu i poza nim.
  • Kontakt z dostawcami i firmami zewnętrznymi zaangażowanych w montaż
  • Ścisła współpraca  z innymi koordynatorami ,  magazynem , działem technicznym i działem operacyjnym
  • Monitorowanie i koordynacja   montażu wyposażenia w innych  projektach w podległym rejonie.

Nasze wymagania:

  • Podstawowa wiedza techniczna związana z montażem wyposażenia sklepów
  • Umiejętność czytania rzutów przyziemia (rysunku technicznego)
  • Znajomość MS Office
  • Znajomość języka angielskiego (minimum B1)
  • Komunikatywność
  • Doświadczenie w koordynacji projektów montażu
  • Doświadczenie we współpracy z dostawcami/firmami zewnętrznymi
  • Bycie graczem zespołowym
  • Elastyczny czas pracy
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Karta Pracownika dla Ciebie i bliskiej Ci osoby upoważniająca do rabatu na zakupy w Netto
  • Darmowy pakiet opieki medycznej Medicover Zdrowie
  • Możliwość przystąpienia do preferencyjnego ubezpieczenia grupowego PZU
  • Możliwość przystąpienia do programu sportowo-rekreacyjnego Medicover Sport
  • Nagrody jubileuszowe
  • Świąteczne doładowania kart Pluxe
  • Programy pracownicze z nagrodami (m.in. „Poleć znajomego”)
  • Darmowy dostęp do aplikacji językowej eTutor
  • Samochód służbowy do użytku prywatnego

Więcej na temat działu, benefitów i kultury organizacyjnej znajdziesz na: www.kariera.netto.pl.

Miejsce pracy
Etat
Data rozpoczęciadn. 6. czerwca 2024 r.