Praca w Netto

Netto w liczbach

netto-1-netto-w-liczbach3 (2).png

Zapisz

Rozwój

cytat1.png (1)

Zapisz

cytat2.png (1)

cytat3.png (1)

Zapisz

Ciągłe poszerzanie kompetencji i zakresu odpowiedzialności naszych pracowników jest naszym priorytetem. Jeśli rozwój ma dla Ciebie znaczenie - sprawdź, jak może wyglądać Twoja ścieżka kariery i doskonalenie Twoich kompetencji.

LEADERSHIP BEHAVIORS W DANSK SUPERMARKED

Rola przywódcy to dodatkowe zadania, obowiązki i zachowania, ale też ogromna szansa na rozwój nie tylko zawodowy. Twoje predyspozycje odgrywają kluczowe znaczenie.

Jako pracownik Netto, małymi krokami poszukasz własnej drogi - oczywiście przy naszym wsparciu. Na początek nauczysz się zarządzania sobą, by z czasem osiągnąć poziom lidera biznesu. Twoja podróż z leadership behaviors zaczyna się już na stanowisku sprzedawcy, pracownika magazynu, recepcjonisty lub asystenta - jak będzie przebiegać dalej, zależy tylko od Ciebie.

human-icon.png
Atmosfera

Nasi pracownicy są dumni z faktu, że pracują dla Netto.
Poznaj ich opinie:

„Nasza krew ma kolor żółty i wszyscy, którzy pracują tu już jakiś czas, są w stanie się ze mną zgodzić. To miejsce daje ogromne poczucie bezpieczeństwa i sprawia, że nie chce się szukać innej pracy”.


„Mam dzieci w wieku szkolnym i nigdy nie spotkałam się z problemem jeśli chodzi o opiekę nad nimi. Netto to firma, która troszczy się o mamy wychowujące dzieci. Na każde święta Bożego Narodzenia dostaję dla nich paczki, a przy okazji Dnia Dziecka zawsze organizowana jest superimpreza”!


„Netto charakteryzuje się niezwykłą atmosferą małej firmy w dużej firmie. Złożyłem CV, ponieważ zachęcili mnie do tego koledzy, którzy w Netto pracują od kilku lat”.


„W pracy w Netto najbardziej cenię sobie fun i ludzi, z którymi często spotykamy się prywatnie”.

 

Nasze wartości

Klienci

mogą być pewni najlepszej jakości za rozsądną cenę. To obietnica spełniana każdego dnia, dzięki czemu jesteśmy jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm w branży handlu detalicznego.

Dostawcy

są nieodłącznym elementem długoterminowego sukcesu naszej firmy. Od lat współpracujemy z tymi samymi kontrahentami, stawiając na uczciwość i oparte na zaufaniu relacje biznesowe.

Pracownicy

Rozumiemy się nawzajem i traktujemy z szacunkiem, a dodatkowo łączy nas jeden cel - zadowolenie klientów, które daje nam satysfakcję.

Zaufanie, bezpieczeństwo i etyka

wszyscy pracujemy na podstawie umów o pracę, w wymiarze dopasowanym do naszych potrzeb i wzajemnych oczekiwań. Równowaga między życiem prywatnym i zawodowym jest dla nas bardzo ważna. Przecież nie samą pracą człowiek żyje, prawda?

Gazetka NETTO