Lista zakupów

edytuj produkt

zapisz

Bezpieczne zakupy w sklepach Netto

W trosce o zdrowie naszych pracowników i klientów, wprowadziliśmy na terenie naszych sklepów szereg zasad, udogodnień i środków, które mają na celu znaczące zwiększenie bezpieczeństwa podczas zakupów. Nasi pracownicy zostali wyposażeni w niezbędne akcesoria ochronne, newralgiczne miejsca na terenie sklepów zostały odpowiednio zabezpieczone, natomiast dla klientów przygotowaliśmy punkty do dezynfekcji, dodatkowe woreczki i rękawiczki oraz plakaty informacyjne.

Od dnia 29.10.2020 wszystkie sklepy Netto będą czynne do godziny 23:00. Nowe godziny będą obowiązywać, aż do odwołania. Wyjątek stanowią sklepy znajdujące się w centrach handlowych - te sklepy nie zmieniają swoich godzin otwarć.
Dodatkowo od dnia 29.10.2020 we wszystkich sklepach Netto, od godz. 20:00 do zamknięcia sklepu, wprowadzamy rabat, dla wszystkich pracowników ochrony zdrowia, -10%.

ZOBACZ REGULAMIN

Chcemy zapewnić Państwu większą ochronę, dlatego we wszystkich sklepach:

  • przy wejściu ustawiliśmy punkty do dezynfekcji do rąk dostępne dla wszystkich klientów,
  • mamy przeszklenia w obszarze pieczywa,
  • sprzedawcy są oddzieleni od klientów szybą ochronną wykonaną z plexi,
  • sprzedawcy wyposażeni są w przyłbice ochronne zakrywające oczy, nos i usta,
  • pracownicy sklepów korzystają z płynów dezynfekujących oraz antybakteryjnych,
  • zachęcamy klientów do płatności bezgotówkowych
  • przypominamy o zaleceniach MZ, GiS ws. dokładnego mycia rąk czy zakrywania ust podczas kichania i kaszlu

 

 Jako sieć sklepów Netto dokładamy wszelkich starań, aby zakupy przebiegały szybko, sprawnie i przede wszystkim – bezpiecznie. W tym celu wprowadzone zostały dodatkowe, szczególne zasady bezpieczeństwa w każdym z naszych sklepów. Dla wspólnego dobra, prosimy wszystkich klientów o zasłanianie ust i nosa, korzystanie z płynu do dezynfekcji i stosowanie się do odgórnych zaleceń sanitarnych.

Gazetka NETTO