BĄDŹ JAK MASTERCHEF JUNIOR!

MasterChef Junior to program kulinarny, w którym może wystartować każdy miłośnik gotowania w wieku od 8 do 13 lat. Mali kucharze-amatorzy walczą o tytuł Mistrza Kuchni Juniorów, nagrodę pieniężną i dwutygodniowy wyjazd do dowolnego miejsca na świecie, które sobie wymarzyli. Ty też możesz być jak oni!

Wielka przygoda może cię spotkać w każdej chwili i w każdym miejscu. Dlatego musisz mieć zawsze oczy i uszy otwarte. Za każde 25 zł wydane w jednym ze sklepów sieci Netto otrzymasz 2 saszetki - w każdej z nich znajdziesz kartę do gry „Moja restauracja” oraz naklejkę. Saszetki możesz również kupić osobno. Chcesz zostać w przyszłości szefem słynnej restauracji? Zbierz kolekcję 48 kart i 48 naklejek. A potem graj, wygrywaj i poznawaj tajemnice kulinarne różnych krajów. To może być początek twojej wielkiej przygody!

W kuchni MasterChefa zawsze panuje porządek i wszystko ma swoje miejsce. Dlatego przyda ci się specjalny album. Wraz z nim otrzymasz pudełko do przechowywania kart i plakat, na którym umieścisz zebrane naklejki. W albumie znajdziesz quizy, gry, ciekawostki i mapę świata. Ten album będzie twoim pierwszym kulinarnym przewodnikiem.

Dania wielkich szefów kuchni są niepowtarzalne. Wielu próbuje ich naśladować, ale najczęściej im się to nie udaje. Smak potraw zależy bowiem nie tylko od zawartych w nich składników, proporcji, sposobu przygotowania dań, ale również od osobowości kucharza. A jakim kucharzem ty zostaniesz? W albumie znajdziesz test na osobowość szefa kuchni. Wypełnij go koniecznie!

Dobry kucharz potrafi przygotować potrawy z różnych składników i stworzyć menu na każdą okazję. Ty też umiesz to zrobić! W albumie znajdziesz kalendarium, a w nim informacje, jakie dania jada się przy różnych okazjach, bardziej i mniej uroczystych.

Szef kuchni czasami musi błyskawicznie przygotować posiłek, aby jego goście nie byli głodni. Bądź taki jak on! Jeśli zbierzesz szybko kolekcję naklejek na plakacie, możesz otrzymać największy prezent – jeden z pięciu tysięcy fartuchów z logo programu MasterChef Junior!

Odbierz fartuszek

Akcja trwa od 27.02. do wyczerpania zapasów

Pobierz regulamin

 

Gazetka NETTO