Znana i lubiana Kasia o 72% zawartości tłuszczu to idealny produkt do smażenia i pieczenia, dzięki czemu jest tak chętnie wybierana przez Polaków. W ramach akcji „Hity Miesiąca” przez cały kwiecień kupisz ją za jedyne 1,79 zł/250 g. Upiecz bliskim radość!

Ty też możesz pomóc!

Zapraszamy do wzięcia udziału w specjalnej, dobroczynnej akcji, którą znana i lubiana marka Kasia organizuje wspólnie z Pajacykiem. Kupując każdą kostkę do pieczenia Kasia zapewniasz sobie nie tylko najwyższą jakość wypieków, ale przy okazji pomagasz zapewnić posiłek najbardziej potrzebującym dzieciom!

Na czym polega akcja Wielka Moc Pomagania?

Kasia to marka, która od wielu lat regularnie angażuje się w działalność dobroczynną. W tym roku postanowiono połączyć siły z Pajacykiem, który od 1998 roku zajmuje się realizacją programu dożywiania potrzebujących dzieci. Efektem tej współpracy jest wyjątkowa akcja, dzięki której kupując produkty Kasia, dokładasz swoją cegiełkę i pozwalasz zapewnić jeszcze większą liczbę posiłków dzieciom z placówek objętych programem Pajacyk Polskiej Akcji Humanitarnej. Aby jeszcze bardziej zachęcić do wzięcia udziału w akcji, obniżyliśmy cenę Kasi! W ramach akcji „Hity Miesiąca” zapłacisz za nią tylko 1,79 zł/250 g. Pamiętaj, że pomaganie przynosi wiele radości każdej ze stron. Mając świadomość dobrego uczynku, gwarantujemy, że świąteczne wypieki będą smakować wyjątkowo! A skoro już o nich mowa – poznaj specjalnie przygotowane na tę okazję najlepsze przepisy na wypieki. Zainspiruj się i podaruj potrzebującym odrobinę radości!
Pomarańczowy mazurek z bezą
Sernik z brzoskwiniami
TORT CZEKOLADOWY Z KREMEM CHAŁWOWYM
BABKA CZEKOLADOWA
Pomarańczowy mazurek z bezą
Sernik z brzoskwiniami
TORT CZEKOLADOWY Z KREMEM CHAŁWOWYM
BABKA CZEKOLADOWA
Gazetka NETTO