CODZIENNIE SUPERRABATY W NETTO

W NETTO ZASADY SĄ PROSTE:

bez zbierania punktów
bez kart lojalnościowych
bez minimalnej wartości koszyka
bez podawania danych osobowych
tak jak lubisz

Sprawdź, jakie superoferty przygotowaliśmy w tym tygodniu dla ciebie i twojej rodziny. Zapraszamy na zakupy!

PONIEDZIAŁEK 30 LIPCA

Herbatę Lipton w ekonomicznym opakowaniu znajdziecie w cenie 10,99 zł za 100 torebek, tak aby okazji do wypicia filiżanki herbaty nigdy nie zabrakło! Oferta dotyczy tylko poniedziałku, 30 lipca.

 

Jak stosować olej kokosowy tłoczony na zimno? Świetnie sprawdza się jako kosmetyk na włosy i twarz, a także wspomaga odchudzanie! Olej znajdziesz w Netto w cenie 7,99 zł za 200 ml. Oferta dotyczy tylko poniedziałku, 30 lipca.

 

Który płyn do naczyń wybrać, gdy na półce jest ich kilka? Podpowiadamy - ten sprawdzony i w najlepszej cenie! Polecamy płyn do mycia naczyń Pur Power dostępny w ofercie promocyjnej - tylko 4,99 zł za 1,35 l. Oferta dotyczy tylko poniedziałku, 30 lipca.

WTOREK 31 LIPCA

Niezbędny dodatek w każdej kuchni - masło Polskie Mlekovita teraz w obniżonej o 29% cenie - tylko 4,99 zł za 200 g. Oferta dotyczy tylko wtorku, 31 lipca.

ŚRODA 1 SIERPNIA

Masz ochotę na owocowe ciasto? Polecamy te z dodatkiem ananasów, które znajdziesz tylko w Netto! Ananas w kawałkach Solemo teraz w obniżonej cenie - 2,99 zł za 567 g. Oferta dotyczy tylko środy, 1 sierpnia.

CZWARTEK 2 SIERPNIA

Brakuje Ci pomysłu na obiad? Przygotuj filet z piersi indyka w towarzystwie ulubionych dodatków! Filet znajdziesz w naszych sklepach w cenie 15,99 zł za 1 kg. Oferta dotyczy tylko czwartku, 2 sierpnia.

SOBOTA-NIEDZIELA 4-5 SIERPNIA

Lody dla ochłody i... ogromnej przyjemności! Polecamy lody naszej marki własnej Coldino o smaku waniliowo-truskawkowo-czekoladowym w obniżonej o 29% cenie - 4,99 zł za 2 l. Oferta dotyczy tylko piątku i soboty, 4-5 sierpnia.

 

Filiżanka kawy to poranny rytuał, z którego czasem nie sposób zrezygnować! Kawę idealną na tę okazję znajdziesz w Netto - kawa rozpuszczalna Amora Gold w weekendowej promocji będzie kosztować 9,99 zł za 200 g. Oferta dotyczy tylko piątku i soboty, 4-5 sierpnia.

 

A do kawy polecamy coś słodkiego - czekoladę mleczną Choco Bella z owocowym nadzieniem znajdziecie w weekend w cenie 1,69 zł za 100 g! Oferta dotyczy tylko piątku i soboty, 4-5 sierpnia.

 

Oferta dotyczy tylko wybranych dni!

 

Znajdź sklep

 

Gazetka NETTO