Specjalista ds. Rozwoju Sieci w woj. warmińsko-mazurskim

Osoba zatrudniona na tym stanowisku, będzie odpowiedzialna za:

  • Prowadzenie akwizycji nieruchomości pod nowe inwestycje na terenie woj. warmińsko-mazurskiego,
  • Bieżącą analizę rynku nieruchomości,
  • Aktualizację posiadanych baz danych,
  • Przedstawianie propozycji lokalizacji nowych obiektów,
  • Ocenę szans realizacji projektów,
  • Prowadzenie negocjacji handlowych z właścicielami nieruchomości,
  • Pilotowanie procesu zawierania ostatecznych umów kupna/dzierżawy terenu.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Potwierdzone doświadczenie zawodowe w branży nieruchomości komercyjnych,
  • Znajomość prawa budowlanego, prawa o zagospodarowaniu przestrzennym i prawa administracyjnego w odniesieniu do procesów inwestycyjnych,
  • Znajomość zasad planowania przestrzennego,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów,
  • Samodzielność i dyspozycyjność
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Miejsce zamieszkania na terenie woj. dolnośląskiego.

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • Ciekawe zadania dla osób poszukujących wyzwań,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji w dynamicznie rozwijającej się firmie.
Miejsce pracy
EtatPełny etat
Data rozpoczęcia
Gazetka NETTO