Operator Wózka Widłowego - Domasław

Czy chcesz do nas dołączyć?

Ciągłe poszerzanie kompetencji i zakresu odpowiedzialności naszych pracowników jest naszym priorytetem. Jeśli rozwój ma dla Ciebie znaczenie - sprawdź, jak może wyglądać Twoja ścieżka kariery i doskonalenie Twoich kompetencji.

Kim jesteśmy?

Wywodząca się z Danii sieć handlowa, która w ciągu 21 lat swojej obecności na polskim rynku wypracowała pozycję jednego z największych sprzedawców detalicznych w naszym kraju. Firma ma ponad 360 sklepów w Polsce i trzy magazyny dystrybucyjne, zatrudnia ponad 5 tys. osób. Ten stan posiadania daje duńskiemu detaliście trzecią pozycję na polskim rynku dyskontów.

Zapraszamy osoby:

  • Posiadające minimum roczne doświadczenie w obsłudze wózków widłowych,
  • Wysoko zmotywowane,
  • Gotowe do podjęcia pracy w systemie zmianowym,
  • Posiadające uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
  • Mile widziana książeczka do celów sanitarno- epidemiologicznych.

Twoje obowiązki:

  • Prace magazynowe z wykorzystaniem wózka widłowego i skanera,
  • Staranne przestrzeganie procedur i przepisów BHP.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne zarobki (wynagrodzenie zasadnicze + premię frekwencyjną 500 zł + premię wydajnościową do 600 zł),
  • Pracę na dwie zmiany (6-14 i 20-4) w pełnym wymiarze,
  • Zaplecze socjalne (obiady za 1zł, ZFŚS, bony świąteczne, paczki dla dzieci, ubezpieczenie grupowe, karty MultiSport),
  • Miłą atmosferę pracy,
  • Stabilne zatrudnienie w rzetelnej firmie z możliwością długofalowej współpracy,
  • Możliwości awansu wspartego systemem profesjonalnych szkoleń.
Miejsce pracyul. Południowa 2, 55-040 Domasław
EtatPełny etat
Data rozpoczęcia
Gazetka NETTO