KIM JESTEŚMY?

Wywodząca się z Danii sieć handlowa, która przez ponad 22 lat swojej obecności na polskim rynku wypracowała pozycję jednego z największych sprzedawców detalicznych w naszym kraju. Firma ma ponad 360 sklepów w Polsce i trzy magazyny dystrybucyjne, zatrudnia ponad 5 tys. osób. Ten stan posiadania daje duńskiemu detaliście trzecią pozycję na polskim rynku dyskontów. W związku z intensywnym rozwojem naszej sieci poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Asystent działu Wyposażenia

Miejsce pracy: Motaniec k/Kobylanki

GŁÓWNE ZADANIA:

  • Analiza i utrzymywanie stoków magazynowych na optymalnym poziomie,
  • Wewnętrzna dystrybucja elementów wyposażenia,
  • Tworzenie zamówień i ustalanie terminów dostaw,
  • Tworzenie rysunków technologii sali sprzedaży sklepów w programie Auto Cad,
  • Kontakt z dostawcami zewnętrznymi (również zagranicznymi),
  • Kontakt  z klientami wewnętrznymi (sklepy).

OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie min. średnie (mile widziane techniczne),
  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office,
  • Znajomość programu AutoCad - stopień I,
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Komunikatywność,
  • Umiejętność podejmowania szybkich decyzji,
  • Prawo jazdy kategorii B.

OFERUJEMY:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w sympatycznej atmosferze,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Czy chcesz do nas dołączyć?
Ciągłe poszerzanie kompetencji i zakresu odpowiedzialności naszych pracowników jest naszym priorytetem. Jeśli rozwój ma dla Ciebie znaczenie - sprawdź, jak może wyglądać Twoja ścieżka kariery i doskonalenie Twoich kompetencji.

Miejsce pracyMotaniec 30, 73-108 Kobylanka
Etat
Data rozpoczęcia2018-04-16
Gazetka NETTO