KIM JESTEŚMY?

Wywodząca się z Danii sieć handlowa, która przez ponad 22 lat swojej obecności na polskim rynku wypracowała pozycję jednego z największych sprzedawców detalicznych w naszym kraju. Firma ma ponad 360 sklepów w Polsce i trzy magazyny dystrybucyjne, zatrudnia ponad 5 tys. osób. Ten stan posiadania daje duńskiemu detaliście trzecią pozycję na polskim rynku dyskontów. W związku z intensywnym rozwojem naszej sieci poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Analityk Dostaw

Miejsce pracy: Motaniec k/Kobylanki

GŁÓWNE ZADANIA:

  • Analiza rotacji asortymentu oraz sprzedaży poszczególnych produktów,
  • Utrzymanie wskaźnika rotacji stanów magazynowych poniżej określonego poziomu,
  • Utrzymywanie stałej dostępności towarów do dystrybucji,
  • Obniżanie ilości zainwestowanych środków w produkty poprzez minimalizowanie stoków magazynowych,
  • Współpracę z Działem Zakupów oraz z Centrum Logistycznym w celu optymalizacji przepływu towarów przez magazyny centralne,
  • Monitorowanie stanów magazynowych,
  • Monitorowanie terminów przydatności do spożycia w magazynach,
  • Współpracę z dostawcami,
  • Zapewnienie poprawności zamówień generowanych przez system SAP F&R,
  • Realizację zadań z zachowaniem procedur i przepisów obowiązujących w Netto,
  • Wykonanie innych poleceń przełożonego, związanych z wykonywaną pracą.

OCZEKIWANIA:

  • Mile widziana znajomość podstaw logistyki,
  • Dobra znajomość pakietu Office z ukierunkowaniem na Excel,
  • Znajomość systemów SAP będzie dodatkowym atutem,
  • Asertywność,
  • Dokładność,
  • Logiczne, analityczne i perspektywiczne myślenie,
  • Samodzielność, kreatywność i innowacyjność,
  • Systematyczność i dobra organizacja pracy,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Wykształcenie minimum średnie.

OFERUJEMY:

  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pracę w oparciu o umowę o pracę,
  • Stabilną, ciekawą i pełną wyzwań pracę w symaptycznej atmosferze,
  • Pakiet atrakcyjnych benefitów.

Czy chcesz do nas dołączyć?
Ciągłe poszerzanie kompetencji i zakresu odpowiedzialności naszych pracowników jest naszym priorytetem. Jeśli rozwój ma dla Ciebie znaczenie - sprawdź, jak może wyglądać Twoja ścieżka kariery i doskonalenie Twoich kompetencji.

Miejsce pracyMotaniec 30, 73-108 Kobylanka
Etat
Data rozpoczęcia2018-05-21
Gazetka NETTO