HR Business Partner

Na terenie woj. opolskiego, śląskiego, łódzkiego

Idealny HR Business Partner będzie posiadał:

  • Szeroką i gruntowną wiedzę z obszaru HR i prawa pracy,
  • Umiejętność zastosowania zarówno podejścia strategicznego jak i operacyjnego do postawionych wyznań,
  • Umiejętność radzenia sobie z dużą ilością różnorodnych spraw pracowniczych,
  • Doświadczenie w pracy w organizacji o złożonej i rozproszonej strukturze,
  • Umiejętność budowania relacji biznesowych z osobami w różnych obszarach organizacji,
  • Chęć rozwoju i szybkiego uczenia się,
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane: psychologia, socjologia, ZZL),
  • Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego,
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • Ciekawe zadania dla osób poszukujących wyzwań,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Samochód służbowy.
Miejsce pracyMotaniec 30, 73-108 Kobylanka
EtatPełny etat
Data rozpoczęcia
Gazetka NETTO