Asystent GNFR

Osoba zatrudniona na tym stanowisku, będzie odpowiedzialna za:

  • Prowadzenie i kontrolę dokumentacji Działu GNFR,
  • Poszukiwanie sposobów oszczędności w obszarze artykułów kosztowych,
  • Negocjowanie cenników, rabatów, terminów płatności i warunków dostaw art. Kosztowych,
  • Przygotowywanie oraz opiniowanie kontraktów w oparciu o standardy wewnętrzne,
  • Ścisłą współpracę z dostawcami, innymi działami firmy oraz partnerami z zagranicy w celu optymalizacji ponoszonych przez firmę wydatków,
  • Zarządzanie artykułami kosztowymi w sklepach NETTO,
  • Organizowanie i przeprowadzanie aukcji internetowych (E-Sourcing),
  • Bieżące monitorowanie rynku w poszukiwaniu potencjalnych dostawców firmy,
  • Współpracę z firmami sprzątającymi na terenie centrów logistycznych,
  • Bieżącą obsługę administracyjną w obszarze zarządzania flotą samochodową.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Zdolności negocjacyjne,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Terminowość,
  • Zdolność organizacji pracy własnej i wyznaczania priorytetów,
  • Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji,
  • Komunikatywność,
  • Determinacja w realizacji założonych celów.

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • Ciekawe zadania dla osób poszukujących wyzwań,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji w dynamicznie rozwijającej się firmie.
Miejsce pracyMotaniec 30, 73-108 Kobylanka
EtatPełny etat
Data rozpoczęcia
Gazetka NETTO