Szukamy partnerów

Przez 22 lata obecności w Polsce Netto wypracowało efektywny model współpracy z lokalnymi producentami. Sieć oferuje im możliwość prowadzenia w sklepach Netto stoisk ze świeżym pieczywem, wyrobami cukierniczymi, mięsem i wędlinami, prasą. Stoiska te obecne są w większości placówek Netto na terenie Polski i dzierżawią je między innymi znane piekarnie oraz zakłady mięsne. W ramach umowy najemcy otrzymują lokal wraz z pomieszczeniem sanitarnym oraz podłączeniami do mediów i instalacją alarmową. Każda sala sprzedażowa ma osobne wejście, dzierżawcy dostają własne klucze i kody alarmowe. Dla sklepów mięsnych przewidziana jest specjalna przestrzeń na chłodnie, w przypadku piekarni jest to miejsce umożliwiające podłączenie pieca do wypieku pieczywa. Koszty ponoszone przez najemcę to wyposażenie lokalu zgodne ze znakami towarowymi i kolorystyką swojej marki oraz bieżąca eksploatacja, w tym zużycie wody i energii elektrycznej oraz ogrzewanie.

Obecnie nasi partnerzy to:
322 piekarnie
330 sklepów mięsnych
255 saloników prasowych
236 stoisk świadczących inne usługi (bankomaty, paczkomaty itp.)

szukamy-partnerow-2-noprices.jpg

Współpraca z lokalnymi partnerami to odpowiedź na zapotrzebowania tych klientów, którzy przywiązują wagę do produktów przygotowanych zgodnie z tradycyjną recepturą. - Chcemy, żeby klienci naszych sklepów, prócz standardowego asortymentu, mogli również zakupić produkty bardziej zróżnicowane, pochodzące od cieszących się zaufaniem i dobrze im znanych producentów - mówi Alicja Pańkowska-Pyź, kierownik Działu Nieruchomości Netto Polska. – Stąd właśnie wziął się koncept wynajmu lokalnym firmom powierzchni na terenie naszych sklepów. W ten sposób wspieramy regionalny biznes i dostarczamy klientom produkty, które lubią najbardziej.

  • szukamy-partnerow-2.jpg

  • szukamy-partnerow-3.jpg

Netto stale prowadzi badania wśród swoich klientów, dzięki czemu wie, że są oni szczególnie przywiązani do produktów świeżych, rodzimego pochodzenia. Polacy szczególnie cenią smak polskiego, tradycyjnego pieczywa i wędlin. Firmy zainteresowane dzierżawą mogą kontaktować się bezpośrednio z przedstawicielem Netto - Alicją Pańkowską-Pyź, kierownikiem Działu Nieruchomości, pod adresem mailowym: alicja.pankowska-pyz@netto.pl lub wypełnić poniższy formularz.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

Zachęcamy również do zapoznania się z bieżącą ofertą dostępnych lokali.

kiosk.jpg

Formularz zgłoszeniowy

Gazetka NETTO