edytuj produkt

zapisz

Znamy zwycięzców Netto Mini Mundialu!

dn. 7. czerwca 2017 r.

Nasza piłkarska przygoda w roku 2017 dobiegła końca. Udało się wyłonić zwycięzców i wiemy już, kto w nagrodę pojedzie na Stadion Narodowy!

Jako pierwsi prawo do obejrzenia meczu reprezentacji Polski w stolicy wywalczyli sobie Brazylijczycy, którzy w pojedynku o złoty medal pokonali Francuzów. Zdecydowanie więcej działo się za to w konfrontacji o brąz, gdzie nieco lepsi okazali się Kameruńczycy, którzy pokonali Anglię 3:2 i zapewnili sobie miejsce na najniższym stopniu podium. W decydującym meczu starszej z grup stanęły reprezentacje Węgier i Kostaryki. Drużyna Węgier objęła prowadzenie, a później skutecznie broniła dostępu do własnej bramki. W rywalizacji o trzecie miejsce oglądaliśmy popis w wykonaniu Kamerunu, który po nie najlepszym meczu półfinałowym znów wszedł na wyższe obroty i pokonał Rumunię aż 5:1.

Ceremonia wręczania medali, pucharów, dyplomów i nagród indywidualnych wystartowała ok. godziny 16:30. Podczas jej trwania obecni byli między innymi przedstawiciele sponsorów, patronów medialnych oraz gwiazdy sportu (z utytułowanym siatkarzem Marcinem Wiką na czele).

Oprócz wielkich emocji związanych z finałem Netto Mini Mundialu na zawodników z naszego województwa czekało też całe morze innych atrakcji. Był pokaz futbolowego freestyle’u w wykonaniu Przemka Mistrzaka, piłkarzyki, konkurs na dmuchanej piłce, gra w FIFĘ na x-boksach i oczywiście finał turnieju „jeden na jeden”. Netto Mini Mundial odwiedził też Adam Frączczak, czołowy piłkarz Pogoni Szczecin, który z uśmiechem pozował do zdjęć i rozdawał autografy.

Netto Mini Mundial 2017 oficjalnie dobiega końca. W tej edycji rozegraliśmy aż dziewięć turniejów eliminacyjnych, a w szczecińskim finale wystartowała rekordowa liczba trzydziestu sześciu drużyn. Wszystkim młodym piłkarzom serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników i mamy nadzieję, że za rok ponownie spotkamy się na Netto Mini Mundialowych boiskach!