Lista zakupów

edytuj produkt

zapisz

Solidny pracodawca

Netto w liczbach

Nasze wartości

Klienci

mogą być pewni najlepszej jakości za rozsądną cenę. To obietnica spełniana każdego dnia, dzięki czemu jesteśmy jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm w branży handlu detalicznego.


Dostawcy

są nieodłącznym elementem długoterminowego sukcesu naszej firmy. Od lat współpracujemy z tymi samymi kontrahentami, stawiając na uczciwość i oparte na zaufaniu relacje biznesowe.


Pracownicy

Rozumiemy się nawzajem i traktujemy z szacunkiem, a dodatkowo łączy nas jeden cel - zadowolenie klientów, które daje nam satysfakcję.


Zaufanie, bezpieczeństwo i etyka

wszyscy pracujemy na podstawie umów o pracę, w wymiarze dopasowanym do naszych potrzeb i wzajemnych oczekiwań. Równowaga między życiem prywatnym i zawodowym jest dla nas bardzo ważna. Przecież nie samą pracą człowiek żyje, prawda?

Nettowinki

Chcemy na bieżąco śledzić osiągnięcia naszych pracowników, dlatego co miesiąc wydajemy gazetę, w której prezentujemy sylwetki tych, którzy żyją z pasją także poza pracą. „Nettowinki” to miejsce, w którym znajdują się wszystkie nowości z życia firmy, a także przestrzeń na ważne momenty z osobistego życia naszych pracowników: tutaj możecie zamieszczać życzenia urodzinowe koleżanek i kolegów, rodzinne zdjęcia, podziękowania i inne serdeczności. Łamy „Nettowinek” stwarzają szansę na rozwój dziennikarskich, pisarskich, poetyckich i fotograficznych talentów. Pismo tworzymy razem z naszymi pracownikami!

„Nettowinki" zostały docenione przez jurorów Konkursu Biuletyny Firmowe agencji Agape – otrzymaliśmy prestiżowe wyróżnienie za najlepszy tekst roku „Podążam za rozwojem firmy”.

Czekamy na Ciebie i Twój dziennikarski potencjał!

Nettozaury

Najbardziej doświadczone osobniki z grona Netto, potocznie nazywane są w ten sposób. To żartobliwe określenie tych, którzy w naszej firmie pracują dłużej niż 10 lat.

Choć nazwa naszych "dziesięciolatków" traktowana jest z przymrużeniem oka, to w firmie odnosimy się do nich z szacunkiem i powagą. Możemy poszczycić się tym, że co roku w Netto przybywa ponad 20 Nettozaurów, co dowodzi, że jako pracodawca oferujemy sprzyjające warunki do budowania długoterminowych strategii rozwoju kariery zawodowej.

Czy w 2026 roku chciałbyś dołączyć do prestiżowego stada Nettozaurów?

Konkurs sklep roku

W naszym najważniejszym konkursie nagradzamy wyróżniające się sklepy. Tytuł „Sklep Roku” to nie tylko powód do dumy, ale także wymierne korzyści dla całego zespołu sprzedawców w danej placówce. Za dobrą pracę zwycięzcy otrzymują atrakcyjne nagrody, które wręczane są podczas uroczystej gali na corocznym spotkaniu integracyjnym.

Gazetka NETTO