Solidny pracodawca

Statystyki Netto, 5500 pracowników, 4 kraje w Europie, Średnia wieku pracowników to 33 lata, 470 pracowników ze stażem ponad 10 lat

Nasze wartości

Klienci

mogą być pewni najlepszej jakości za rozsądną cenę. To obietnica spełniana każdego dnia, dzięki czemu jesteśmy jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm w branży handlu detalicznego.


Dostawcy

są nieodłącznym elementem długoterminowego sukcesu naszej firmy. Od lat współpracujemy z tymi samymi kontrahentami, stawiając na uczciwość i oparte na zaufaniu relacje biznesowe.


Pracownicy

Rozumiemy się nawzajem i traktujemy z szacunkiem, a dodatkowo łączy nas jeden cel - zadowolenie klientów, które daje nam satysfakcję.


Zaufanie, bezpieczeństwo i etyka

wszyscy pracujemy na podstawie umów o pracę, w wymiarze dopasowanym do naszych potrzeb i wzajemnych oczekiwań. Równowaga między życiem prywatnym i zawodowym jest dla nas bardzo ważna. Przecież nie samą pracą człowiek żyje, prawda?

Nettowinki

Chcemy na bieżąco śledzić osiągnięcia naszych pracowników, dlatego co miesiąc wydajemy gazetę, w której prezentujemy sylwetki tych, którzy żyją z pasją także poza pracą. „Nettowinki” to miejsce, w którym znajdują się wszystkie nowości z życia firmy, a także przestrzeń na ważne momenty z osobistego życia naszych pracowników: tutaj możecie zamieszczać życzenia urodzinowe koleżanek i kolegów, rodzinne zdjęcia, podziękowania i inne serdeczności. Łamy „Nettowinek” stwarzają szansę na rozwój dziennikarskich, pisarskich, poetyckich i fotograficznych talentów. Pismo tworzymy razem z naszymi pracownikami!

„Nettowinki" zostały docenione przez jurorów Konkursu Biuletyny Firmowe agencji Agape – otrzymaliśmy prestiżowe wyróżnienie za najlepszy tekst roku „Podążam za rozwojem firmy”.

Czekamy na Ciebie i Twój dziennikarski potencjał!

Nettozaury

Najbardziej doświadczone osobniki z grona Netto, potocznie nazywane są w ten sposób. To żartobliwe określenie tych, którzy w naszej firmie pracują dłużej niż 10 lat.

Choć nazwa naszych "dziesięciolatków" traktowana jest z przymrużeniem oka, to w firmie odnosimy się do nich z szacunkiem i powagą. Możemy poszczycić się tym, że co roku w Netto przybywa ponad 20 Nettozaurów, co dowodzi, że jako pracodawca oferujemy sprzyjające warunki do budowania długoterminowych strategii rozwoju kariery zawodowej.

Czy w 2026 roku chciałbyś dołączyć do prestiżowego stada Nettozaurów?

Konkurs sklep roku

W naszym najważniejszym konkursie nagradzamy wyróżniające się sklepy. Tytuł „Sklep Roku” to nie tylko powód do dumy, ale także wymierne korzyści dla całego zespołu sprzedawców w danej placówce. Za dobrą pracę zwycięzcy otrzymują atrakcyjne nagrody, które wręczane są podczas uroczystej gali na corocznym spotkaniu integracyjnym.

Gazetka NETTO